חפש

דיו כולל אחריות ומשלוח למדפסת Brother

כשנגמר הדיו במדפסת ה- Brother, למי מומלץ לפנות? האם בהכרח – לחנות ממנה נרכשה המדפסת? האם לחנות אחרת? כיצד תדעו אם מדובר בחנות בוטיק שכדאי לבוא עמה בהתקשרות? כיצד נוכל להבטיח הנאה מהמוצרים ומהשירות גם יחד? אלו תנאים מקצועיים ושירותיים צריכים להתקיים על מנת שכל פעם שתרכשו ראש דיו למדפסת Brother תדעו שלפנינו מונח מוצר טוב, אמין ועמיד, אשר יצא מחנות שניתן לסמוך עליה?

ללא ספק, יש להבדיל בין רכישת מכשיר הדפסה לבין רכישת מוצר מתכלה כמו ראש דיו! כפי שלא כל תחנת דלק תספק לנו דלק באותם מבצעים, החנות ותנאי-לקוח אחרים, לא כל חנות דיו תספק לכם דיו בתעריפים נוחים, אבל בשונה מדלק – שהוא מוצר שרמת השירות אינה כה מורגשת ואקוטית (אלא אם כן "נפלתם" על מתדלק לא נחמד באותה שעה) כאן השירות אינו מתבטא רק בנחמדות הדייל: זהו פרמטר שבחשיבותו אין להקל ראש, ולא מן הנמנע לפסול חנות אם ראש דיו למדפסת Brother שהיא מחזיקה מסופק לכם בתת תנאי שירות, תנאי משלוח אטיים והסתרת מידע לגבי טיבו ואיכותו של אותו ראש דיו. 

רוצים עזרה? הצעת מחיר? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

072-3300915
072-3300915
דילים למוצרים
54%
1200 ₪
550 ₪
סט 4 טונרים תואמים BROTHER TN325 כולל: אדום+כחול+צהוב+שחור, איכות הדפסה מעולה! משלוח: חינם, אחריות: לשנה שלמה! מתאים למדפסות Brother מדגם: HL-4140CN, 4150CDN, 4570CDW, MFC-9460CDN, 9970CDW
74%
389 ₪
99 ₪
סט ראשי דיו איכותיים חדשים - אינם ממוחזרים! להדפסה ברורה ונקיה. כמות הדפסה של 600 דף כיסוי 5% משלוח: חינם אחריות: שנה
73%
369 ₪
99 ₪
סט 4 ראשי דיו תואמים (אדום,צהוב,שחור,כחול) למדפסות ברדר מהדגמים: mfc5910/6910/825/6510/625/430 כמות הדפסה: 600 דף בכיסוי 5% משלוח: חינם אחריות: שנה
74%
389 ₪
99 ₪
סט 4 ראשי דיו LC223 תואמים אדום,צהוב,כחול ושחור איכותיים במיוחד ללא הבדל מהמקורי להדפסה חדה וברורה. כמות הדפסה כ- 550 דף כיסוי 5% משלוח: חינם אחריות: שנה
72%
365 ₪
99 ₪
4 ראשי דיו תואמים למדפסת BROTHER LC980 שחור אדום כחול וצהוב כל אחד מדפיס 600 דף מתאים למדפסות BROTHER MFC-255CW/290C/295CN/ 5490CN/145C/165C/195C/250C

תחזוקת ראשי דיו מקצועית ואמינה

ראשי הדיו שלנו מוחזקים באריזות ואקום בלבד! הם שמורים היטב, ומסודרים על המדפים בדומה לסידור מוצרים מתכלים אחרים: הראשים החדשים והאיכותיים – בקדמת המדפים, והישנים יותר מאחורה. כך, בדרך זו, אנו מוודאים שהשליחים שלנו לא מבצעים טעויות, ומספקים לכם ראש חדש בסבירות גבוהה. בנוסף, אנו בוחנים בקפידה ספקים שמשווקים לנו דיו, ולא עם כל אחד אנחנו מסכימים לעבוד: אם בבדיקות מעבדה נמצא ראש דיו למדפסת Brother כשהוא במצב לקוי וקלוקל, ולאחר מכן מצאנו סדרה של ראשי דיו Brother כאלה מאותו ספק, הוא לא יבוא עמנו בקשרי מסחר. במבחן התוצאה, נשארנו רק עם היצרניות האיכותיות ביותר.

מחירים זולים עבור ראשי דיו

גם המחירים שלנו אינם בשמים, ונמצאו זולים להפליא לעומת המתחרים! הדבר נובע משתי סיבות, הראשונה מסחרית והשנייה מקצועית. הסיבה הראשונה לכך שיש לנו מחירים טובים היא קשרי ספקים מיטביים עם יצרניות הדיו החשובות. קשרי ספקים אלו מאפשרים לנו למכור לכם ראש דיו למדפסת Brother באופן סיטונאי בתעריף זול בהרבה ממה שעולה בדרך כלל, מהטעם הפשוט שאנחנו קונים את זה מהיצרן במחירי רצפה. הסיבה השנייה להוזלה היא כי חלק ניכר מהמוצרים שלנו הם מוצרי דיו תואמים ולא מקוריים, מה שלבדו – מוזיל את העלות בעשרות אחוזים.

תנאי שירות אופטימליים לכל לקוח ולקוחה

כאן, זה המקום העיקרי להרחיב אודות חשיבותו של שירות ספק הדיו שלכם, ומדוע אצלנו היא ראשונה במעלה. בדרך כלל, כאשר ספק דיו שנותן שירות בינוני ניגש לשפופרת הטלפון, ומולו לקוח שלא מבין בהייטק ובפרט במדפסות – הוא מבקש לסיים את השיחה ולחכות שהמומחה הטכנולוגי המקומי יחזור אליו. אנו משרתים כל לקוח, עוזרים לו להתחקות אחרי דגם המדפסת שלו, ומספקים את הדיו הנכון. ראש דיו למדפסת Brother גם מסופק על ידנו בתנאים חלומיים, משום שהשליח לא ידרוש מכם להגיע אליו או להגיע לצומת מרכזית: מגיעים עד פתח בית העסק או בית הלקוח ללא עלות!

מבצעים מיוחדים להוזלת המוצרים

לעתים, נציע לכם מבצעים מיוחדים להוזלת המוצרים, כמו למשל קניית כל 4 ראשי הדיו של מדפסת ה- Brother שלכם במחיר באנדל מיוחד שיהווה הוזלה PER מחסנית, או קניית ראש דיו שחור פעמיים בתעריף מוזל.

דיו-לנד מספקים ראש דיו למדפסת Brother בתנאים מעולים

אנו בדיולנד נספק עבורכם את ראש הדיו הנכסף ביעילות ובקלות, תוך קיום שיחה גם עם עובדים או לקוחות שאינם בקיאים בענף. אנו נספק את המוצרים בפרקי זמן קצובים, עם שליח ללא עלות.

צרו קשר עם דיו-לנד לרכישת ראש דיו למדפסת Brother: 072-3300915!

אם יש לכם מדפסות נוספות תוכלו לחפש דיו למדפסת של כל החברות כאן